01/06/2025
Szanowni Państwo,
Z wielkim szacunkiem i wdzięcznością pragniemy ogłosić, że nasza działalność sklepu po 15 latach dobiegła końca.
Z całego serca dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, lojalność oraz wsparcie, które okazaliście nam przez te wszystkie lata. To dzięki Wam mogliśmy codziennie starać się dostarczać Wam najlepsze produkty i usługi.
Z wyrazami szacunku i wdzięczności,
Właściciele sklepu "U Andrzeja" Sezamek.
Zapraszamy serdecznie do nowej lokalizacji w Karwodrzy 125B