Tyskie Swojskie Produkty - Rolniczy Bazarek

Tyskie Swojskie Produkty - Rolniczy Bazarek Tyskie swojskie produkty - nasze gospodarstwo z pokolenia na pokolenie kultywuje tradycje wytwarzania swojskiej żywności.
(1)

Najsmaczniejsze, naturalne, prosto od lokalnych rolników.

Ach ten czas czerwca lipca ...uwielbiam.Wszystko w polu dojrzewa....pachnie! Torty bezowe całkowicie z naszych owocow z ...
19/06/2026

Ach ten czas czerwca lipca ...uwielbiam.
Wszystko w polu dojrzewa....pachnie!

Torty bezowe całkowicie z naszych owocow z poletka ! 🍒🍓🫐

Bazarek rolniczy
Gospodarstwo rolne
Mysłowicka 148
797155487

Tort bezowe
180 zl Duży tort na 15 osob
Sms zamowienie 797155487

Ach dawno nas tutaj nie bylo a dostawy DO DOMU wciąż trwają!!🚕🚗Ufff jak gorąco!!Wez se dychnij i zamow se produkty prost...
19/06/2026

Ach dawno nas tutaj nie bylo a dostawy DO DOMU wciąż trwają!!🚕🚗

Ufff jak gorąco!!
Wez se dychnij i zamow se produkty prosto od Rolnika prosto do domu !

Wlasnie jest czas na salaty, rzodkiewki, ziemniaki młode prosto z poletka naszego !

Ach dumna jestem bo tak wyroslo bez chemii, między lebiodami ale takie chyba najlepsze !

Zamow sobie na grila nasza wytworna góralska! Jest najlepsza
Serki górskie Ach pachna oblednie !
Sałatę, rzodkiewkę na sałatkę do kielbasy !

Iwiele wiele innych maszkietow na rodzinne biesiadowanie !

Sms do Edytki
+48507096828

A takze
Zapraszamy do bazarku
Wszystko działa tak jak zawsze
Produkty na medal 💚

Gospodarstwo rolne
Mysłowicka 148
Tychy

A co można zamówić do domu ?

Zupy gotowe w słoiku, babci Helenki specjały
🧡 Żurek z kiełbasa, boczkiem I ziemniakami
🧡 grochówka z warzywami kiełbasa I boczkiem

Z naszego ogrodka a już w spichlerzu gospodarstwa

💚 marchw 4 zl / kg
💚 Buraki 4 zl/ kg
💚 jablka 5 zl / kg
💚 Ziemniaki 3 zl / kg
💚 jajka swojskie 1, 50 za / szt

Z naszych przetworów/ kiszonek naszej spiżarni

💙 buraczki tarte do obiadu 20 zl 1 litr
💙 warzywa kiszone 20 zl 1 litr
💙 kiszona kapusta 13 zl 1 litr
💙 kiszone Ogórki 19 zl 1,5 l
💙 Sałatka z cukini 20 zl 1 l kostka
💙 ostry chrzan 14 zl słoik
💙 Żurek 7 zl butelka
💙 pasztet foremka ok 20 zl

Od rolników, z którymi współpracujemy

💙Mleko 1 litr 7 zl plus kaucja butelka
💙 makarony naturalne od NudelUla 7 zl op
💙scypki 27 zl 10 szt
💙 miod 56 zl 1, 2 kg
💙 syropy malinowe 29 zl butelka
💙 Cebula, marchew 4 zl / kg
💙 Czosnek 4 zl główka

Z naszego wędzoka, my wędzimy 💚

🤎 Serki wędzone 11 zl / szt
🤎 pstrag wędzony ok 30 zl szt
🤎 schab wędzony 32,5 / 0.5 kg
🤎 boczek wędzony 32,5 /0.5 kg
🤎 polędwica 37 zl / 0.5 kg

Kielbasy :
🧡jałowcowa 27 zl / 0.5 kg
🧡Franfuterki 26 zl / 0.5 kg
🧡 ze wsi 27 zl / 0.5 kg
🧡Kabanosy 37 zl / 0.5 kg brak
🧡Smalczyk 13 zl pudełeczko
🧡 Góralska 27 zl / 0.5 kg

Z naszej zamrażarki
💛Pierogi z miesem, ruskie, z twarogiem i wanilia, z owocami, z Kapustą I grzybami, z malina i czekoladą
26 zl / 0.5 kg
💛Rolady gotowe z sosem 52 zl paczka 2 szt
💛 kurczak mrozony 29 zl / kg wiosna i jesien

Chleb od Panstwa Wanot - rano

🩷 okrągły 13 zl
🩷 orkiszowy 13 zl
🩷 razowy 12 zl

Nasz kołocz drożdżowy

🧡 z serem
Opakowanie ok 33-38 zl
🧡 z jablkami ok 30 zl Opakowanie

Pamiętajmy, jak przy każdej dostawie, transport GRATIS! przy min logistycznym 100 zl
Brak min logistycznego dodajemy 15 zl dostawy

Uwaga post o wierzeNie związany z działalnością.Taka rozmowa mniedzy mna a bliska osoba- Napisz o tym wszystkim Asiu .. ...
09/06/2026

Uwaga post o wierze
Nie związany z działalnością.

Taka rozmowa mniedzy mna a bliska osoba
- Napisz o tym wszystkim Asiu ..
- Nie, to jest chyba...pycha i troche zbyt osobiste...modlimy sie w cichosci w kątku, jak nikt nie widzi...Tylko Bog
-Napisz, lubię jak piszesz
- Ale beda gadać po kątach, ze Nawiedzona...
-Niech gadają...Ale ważne jest Twoje swiadectwo, sama mówisz ze takie treści Cie inspirują do bliższej relacji z Bogiem, ze gdybys miala ciężej to chciałabyś przeczytać takiego powera
-no nie wiem...przeczytają, posmieja sie i obgadają
- to napisz choc dla jednej osoby, której te treści pomoga
-dla jednej ?
- no tak nawet jakby 99 osob Cie wyśmiało
- ok

A wiec ...napisze.

Czasem tak Cie cos złamie, to masz swoje miejsce ktore Cie prostuje? , ze z kolan wstajesz silniejsza?
Moje miejsce od lat to jest Wzgorze Matki Bozej Piekarskiej. Zawsze wracam połamana 8 h trudnego truchtu. W końcu 8 godzin piechotą.40 km

Ale w sercu promyk, ktory pomaga mi widzieć nadzieję

Nie mogłam sobie miejsca znaleźć.
Czaiłam sie aby mame moja minąć sprytnie, aby nie dowiedziała sie gdzie ide.
Ona jedna wie ile w jej strachu o kazda moja pieszą, samotna pielgrzymkę w jej sercu.
Moich dziewczynek jak dorosną raczej nie puszcze ;-)
Dominik nie miał pojęcia co mnie czeka, odkąd jesteśmy w małżeństwie to byla moja pierwsza wyprawa.

Ubrałam sie, poprosiłam Meza o opiekę nad dziećmi, założyłam plecak I poszłam do Mamy, Matki Bozej w Piekarach...
Tam zawsze odnajdywałam spokoj, wiele spraw ktore powierzałam Matce maja sie dobrze. Min. ostatnia podopieczna z pieczy zastepczej tam bylo duzo wymodlone dla Niej.

Czekało mnie ok 8 godzin truchtu, drogami, lasami, uliczkami, zakamarkami, wzdloz torow,(!), wzdloz ruchliwej ulicy bez chodnika tylko z barierka.....a także drogi bez przejścia a GPS pokazywał ze przejście jest...wiec przedzieranie sie przez chaszcze a także zderzenie sie ze sciana dosłownie przejście przez ścianę ziemi( wiadukt) GPS pokazal ze przejście jest, no ni hu hu.
Przejścia nie bylo, trza bylo szukać.
Gdzieś za Makolowcem weszłam do lasu, widzialam z odległości...wilka.
Nie, to byl tylko pies ktory sobie latał wolno ze swoja właścicielka. Jakieś moje lęki ?

Nie lubiłam jak GPS wprowadzał mnie do lasu.
"CHOCBYTM SZEDL CIEMNA DOLINA ZLA SIE NIE ULEKNE" ciągle to powtarzałam co jakis czas obracajac sie za siebie.
Byla to dzięki Bogu niedziela...Wiele osób na rowerach czy spacerujących z czworonogami.
Ale byly lasy gluche, puste ... I tam słyszałam moj oddech.

Jak byłam panna to co roku dreptałam
Teraz mam 3 dzieci i Meza... i jakis taki strach o swoje życie

Pewnego razu GPS prowadził mnie wzdłuż torów z grubymi kamieniami, do teraz czuje ich ostrość pod stopami.

Lubię sobie dać wycisk fizyczny, takie dożyłowanie sie.
Spa i wyjazd z koleżankami to nie dla mnie.
Lubię samotnosc i pobycie ze swoimi myślami najlepiej przy ciężkiej pracy .

Pierwsze takie wyjście bez dzieci, bez meza ...
od 4 lat.

Zapomniałam różańca! Przeczekałam caly placek i nic z tego...
To na palcach...myliło mi sie...
Urwalam galazki podzieliłam na 10 czesci kazda z tych części bylo 1 Zdrowas Maryjo ...
Zajrzałam do znajomych na trasie...Nie bylo ich chcialam pożyczyć różaniec
Zaczepiłam pare w średnim wieku, moze nawet sprzedaja ? Niestety popatrzyli na mnie dziwnie...poszłam dalej...
Widzac starsza Panią w ogródku
-Dzień dobry, czy miałaby Pani nawet sprzedać rozaniec? Zapytalam
- różaniec? Mam tylko swoj
- dobrze, rozumiem, zmierzam.do Piekar Śląskich a nie mam różańca liczę modlitwy na patyczkach...
Starsza Pani popatrzyła z za zaciekawieniem...
- Niech Pani poczeka
Wrocila z różańcem w dłoni i mi go wręcza
- ile płacę?
- prosze zostawic, nie sie Pani pomodli za nas ...

I tak juz dreptałam z rozancem...
Nogi coraz bardziej piekły
Przeciez jestem laik, nie mialam żadnej rozgrzewki, nie cwicze na siłowni, 4 miesiace temu przeżyłam ciężka cesarke...
Ach jak silna moja intencja, ze nie zważam na swój ból, cierpienie, zmęczenie czy strach...

Podczas tej piechoty byłam świadkiem wielu smutnych sytulacji
Z jednym okien wściekły krzyk na płaczące dzieci, z placu zabaw hejt na ok 14 letnia dziewczynkę przy kosci, gdzies obok " zakochana " pare nastolatków , gdzie on bardzo źle traktowałam swoja piękna dziewczyne, gdzieś po lasami ślady bezdomnych ( worki, ubrania, stelaże z wózków dziecięcych), w lesie para ktora byla od wpływem...
Z daleka moja pycha pomyslala
" jak mozna tak dziecko utyć"
gdy byłam bliżej zobaczylam, ze dziewczynka chorowała na trisomie 21

I tak sobie teraz myślę, ze mialam z wszystkim do czynienia.
Z dziecmi - piecza zastepcza i z bezdomnymi 5 lat w wspolnocie Betlejem...I z trisomia 21...Gdzie 2 moich dzieci miały podejrzeniem tej choroby...

Takie moje rekolekcje w 8 h
Gdzie wszystkie moje bardzo trudne sprawy odeszły w kąt.

Gdy dotarłam juz kulejaca do Bytomia. Usiadłam na chwile. Odpoczęłam.

Dzwoni wzruszona Mama
- Dziecko...Jak tam żyjesz mi tam ? O matko matko, kas tam poszła...
- Mamo Ty wiesz jest silna intencja ...idę
- Ale zeby Cie ktoś nie napodł
- uważam Mamo
- no jo tu sie modla Dziecko...
- wez sobie taksówkę, dojedz sobie , dziecko...tak mi Cie szkoda
- Nic mi Mamo nie jest
- o 20 00 jest w Bazylice msza recytowana z zasłonięciem obrazu...
- weź taksówkę odpoczniesz
- ale Mamo nie byłam w spowiedzi, nie zdarze juz...

Oczywiście, jestem zażarta śląska baba i taksówki nie wzięłam.
Śpiełam sie i szlam szybkim krokiem aby zdążyć na spowiedz przed msza.
Niestety nie zdążyłam, weszłam do bazyliki zmachana punkt 20 00.
Piękna msza...
Do komunii świętej nie przystąpiłam myślę sobie, ze jest 2 Księży i szafarz to jak poprosze po mszy świętej...to zapewne udziela mi sakramentu pokuty i moze jeszcze ładne oczy zrobie i uda mi sie przyjąć komunie swieta ! Byłoby pieknie, zamowie msze swieta za moja rodzinę, juz trzymałam pieniądze w dłoni.

Po wzruszającym zamknięciu obrazu...
Podeszłam skromnie do zachrysti...
- Szczesc Boze, jestem po wyczerpującej pielgrzymce, bardzo sie spieszyłam, ale nie zdarzyłam na spowiedz swieta, czy Ksiadz byłby tak dobry i udziel mi sakramentu pokuty ?"
- NIE !

odeszłam pokornie.
Nie z żalem.
Z pokorą.

Usiadłam w ławce...
Ksiadz wyszedl, usiadl, miłośnie patrząc na zakryty obraz...
Ale widzial mnie i nie mógł sie skupić 😉

I w końcu mi machnal reka od niechcenia
- Chodz !!

Chciałam uklęknąć, z godnością odmówić wstep do sakramentu pokuty...
Nie pozwolił mi.
Warknął
" Grzechy !"

I tyle.
Taka historia.

Wracając taksówką nasłuchałam sie od taksówkarza, ze on wozi Księży....ze on dobrego słowa nie powie.
Ze on wierzy w Boga ale nie w Kościół.
Nie odzywałam sie specjalnie ale w tym temacie zabrałam głos.

Kościół to Matka.
W kościele sa różni księża tak jak matka ma rozne dzieci...
W kościele Jest Jezus, eucharystia, ofiara z Jego życia abym JA mogła żyć W nim ( czyt.Jezus)

Ksiadz jest narzedziem w rękach Boga.
Jestem w kościele dla Boga, nie dla Księdza.
Dlatego modlimy sie za Księży aby byli dobrymi Pasterzami.

I właśnie ta sytuacja w Bazylice
" przygotowala" mnie na rozmowę z taksówkarzem.
Mialam pokorę, ze nie każdy ksiadz to Aniol.
Natomiast znam wiele Aniołów ktorzy sa cudownymi Pasterzami.

Wróciłam bardzo zmęczona i obolała ...
Ale juz ze spokojem w sercu.
Najlepsza terapia.

Polecam !

P.s jak masz ciężko, to wiedz ze Ona ( Matka Boza Piekarska) tam na Ciebie czeka, zawsze !

To jest cud bozy ...Jestem mocno wzruszona, ze Bog dal nam możliwość uprawy roslin ...Mogłoby być ekstymalnie sucho, bra...
05/06/2026

To jest cud bozy ...

Jestem mocno wzruszona, ze Bog dal nam możliwość uprawy roslin ...
Mogłoby być ekstymalnie sucho, brak deszczu...
A tutaj w odpowiednim momencie spadl deszcz...rośliny tak pieknie rosną...

Dzis juz w bazarku część naszych płodów rolnych...takich zdrowych, bez nawozów

Rzodkiewkę, szpinak, poziomki ...

Czekamy na wiele warzyw ktore ziemia niebawem urodzi

Najbardziej cieszą mnie brokuł i kalafior 🥰
Uwielbiamy !!
Tych ze sklepu nie kupuje

Gospodarstwo rolne
Bazarek rolniczy
Mysłowicka 148
Tychy
797155487

Poczucie własnej wartości. Niby nic a jak wiele zmienia.Przyszla pora aby matkę po porodach poskładać i wizyta u lekarza...
28/05/2026

Poczucie własnej wartości. Niby nic a jak wiele zmienia.

Przyszla pora aby matkę po porodach poskładać i wizyta u lekarza

Pękały Wam kiedys kostki w palcach u stóp?
Matko, tzw złamania przeciazeniowe !

Niestety samotna podróż , (1sza od 4 lat ;-) )
bo do moich dzieciaczkow to męczarnia w aucie....

Miałam plan usiąść na rynku, wypic kawę i ...na chwile mysleć o niczym...

A tak sie stało, ze biegłam na pociąg, kawa szybka na Orlen i prosto do domu do dzieci...Bo juz mi teskno ☺️
Co mi takie łażenie po Krakowie....

Krakow piękne miasto, nie bylo mnie tam 15 lat...tak bardzo sie zmienił.
Choc nadal sa te miejsca, które znam...

Krakow jest piękny...
Choc we mnie wywołuje pełno wspomnień, niekoniecznie miłych.
Mieszkałam w Krakowie, studiowałam, pracowałam w KDWT, obecnie eurocash, pozniej w biurze nieruchomości ...a dlaczego ?

Bo chcialam aby ktoś mi bliski uwierzył we mnie, sama w siebie nie wierzyłam

Sama sie tam męczyłam.
Nie mialam satysfakcji z tego co robię.

Moje życie wtedy tam...naznaczyło cos co mnie złamało w pol.
Stąd każde słowo nt. Krakowa...powoduje ze prostuje sie szybko

Myślę, ze gdybym wtedy miala zdrowe poczucie własnej wartości...
Uniknęłabym różnych złych momentów.

Ile razy...szykowałam sie na imprezę i nie wyszłam z domu...Bo czułam sie szpetna ( tak mowilam na siebie)
Ile razy odmawiałam jakiemuś przystojniakowi randki bo czukam sie nieatrakcyjna...

Teraz po 15 latach jestem tutaj, w bazarku, w gospodarstwie rolnym.
Tak tutaj jestem spokojna...
Nie muszę nic nikomu udowadniać bo...12 lat temu Bog wlał w moje serce słowa, ze jestem ważna i cenna...

Choc to byla długa droga zanim otworzyłam sie na Jego przebaczenie i milosc ...

Tak ważne jest aby wierzyc w nasze dzieci.
Aby ułatwić im życie...
Aby miale zdrowe poczucie własnej wartości, natomiast aby mialy przy tym takze serce!
Aby czuły, ze nie musza zasługiwać...
Aby czuły, ze jesteśmy obok i świat przewrócimy aby...im pomóc
Ze sa PIEKNE i NAJWAZNIEJSZE 💙
Niech Bóg błogosławi naszym dzieciom a Aniol Stróż niech czuwa nad ich życiem 🙏

Przewrócimy świat jak widzimy, ze nasze dziecko jest jakby...nieobecne.
Wtedy potrzebuje nas najbardziej.

Juz pojutrze realizujemy zamówienia z dostawą do domu !Sms do Edytki+48507096828A takze Zapraszamy do bazarku Wszystko d...
28/05/2026

Juz pojutrze realizujemy zamówienia z dostawą do domu !

Sms do Edytki
+48507096828

A takze
Zapraszamy do bazarku
Wszystko działa tak jak zawsze
Produkty na medal 💚

Gospodarstwo rolne
Mysłowicka 148
Tychy

A co można zamówić do domu ?

Zupy gotowe w słoiku, babci Helenki specjały
🧡 Żurek z kiełbasa, boczkiem I ziemniakami
🧡 grochówka z warzywami kiełbasa I boczkiem

Z naszego ogrodka a już w spichlerzu gospodarstwa

💚 marchw 4 zl / kg
💚 Buraki 4 zl/ kg
💚 jablka 5 zl / kg
💚 Ziemniaki 3 zl / kg
💚 jajka swojskie 1, 50 za / szt

Z naszych przetworów/ kiszonek naszej spiżarni

💙 buraczki tarte do obiadu 20 zl 1 litr
💙 warzywa kiszone 20 zl 1 litr
💙 kiszona kapusta 13 zl 1 litr
💙 kiszone Ogórki 19 zl 1,5 l
💙 Sałatka z cukini 20 zl 1 l kostka
💙 ostry chrzan 14 zl słoik
💙 Żurek 7 zl butelka
💙 pasztet foremka ok 20 zl

Od rolników, z którymi współpracujemy

💙Mleko 1 litr 7 zl plus kaucja butelka
💙 makarony naturalne od NudelUla 7 zl op
💙scypki 27 zl 10 szt
💙 miod 56 zl 1, 2 kg
💙 syropy malinowe 29 zl butelka
💙 Cebula, marchew 4 zl / kg
💙 Czosnek 4 zl główka

Z naszego wędzoka, my wędzimy 💚

🤎 Serki wędzone 11 zl / szt
🤎 pstrag wędzony ok 30 zl szt
🤎 schab wędzony 32,5 / 0.5 kg
🤎 boczek wędzony 32,5 /0.5 kg
🤎 polędwica 37 zl / 0.5 kg

Kielbasy :
🧡jałowcowa 27 zl / 0.5 kg
🧡Franfuterki 26 zl / 0.5 kg
🧡 ze wsi 27 zl / 0.5 kg
🧡Kabanosy 37 zl / 0.5 kg brak
🧡Smalczyk 13 zl pudełeczko
🧡 Góralska 27 zl / 0.5 kg

Z naszej zamrażarki
💛Pierogi z miesem, ruskie, z twarogiem i wanilia, z owocami, z Kapustą I grzybami, z malina i czekoladą
26 zl / 0.5 kg
💛Rolady gotowe z sosem 52 zl paczka 2 szt
💛 kurczak mrozony 29 zl / kg wiosna i jesien

Chleb od Panstwa Wanot - rano

🩷 okrągły 13 zl
🩷 orkiszowy 13 zl
🩷 razowy 12 zl

Nasz kołocz drożdżowy

🧡 z serem
Opakowanie ok 33-38 zl
🧡 z jablkami ok 30 zl Opakowanie

Pamiętajmy, jak przy każdej dostawie, transport GRATIS! przy min logistycznym 100 zl
Brak min logistycznego dodajemy 15 zl dostawy

Torty na Dzien Mamy opuszczaja Bazarek 🥰Bazarek rolniczy Gospodarstwo rolneMysłowicka 148Tychy797155487Tydzien tortów be...
26/05/2026

Torty na Dzien Mamy opuszczaja Bazarek 🥰

Bazarek rolniczy
Gospodarstwo rolne
Mysłowicka 148
Tychy
797155487

Tydzien tortów bezowych dla Naszych Mam 🥰
Zamowienie sms 797155487
Podaj dzien i godzine odbioru
Każdy tort robiony na bieżąco.
Pamiętajmy jest goraco, beza pavlowa nie lubi czekać wśród wedliny na drugi dzien konsumpcji.
Zamawiamy w dzien odwiedzin naszych bliskich :-)

Świętujemy Mamo caly tydzień!!👱‍♀️👵👩‍🦰Torty bezowe z borowkami, truskawką, malina, czereśnią,  czekolada i mietą królują...
26/05/2026

Świętujemy Mamo caly tydzień!!👱‍♀️👵👩‍🦰

Torty bezowe z borowkami, truskawką, malina, czereśnią, czekolada i mietą królują tego tygodnia. !

To beda mocno nadziane bezy z marscapone I smietana 🩷🧡💋

Taki prezent dla Twojej mamy to sama slodycz Twojego serca jak i ...kubków smakowych Twoich bliskich !😍

Zamówienia
Asia 797155487

Cena duży tort bezowy 15 kawałków 180 zl

*Zdjęcie podglądowe

Ufff ten poniedziałek troche na luzie Zeszly tydzien to byl ogień 💥💥Narobiliśmy sie jak woły, skóra spalona, rece popęka...
25/05/2026

Ufff ten poniedziałek troche na luzie
Zeszly tydzien to byl ogień 💥💥
Narobiliśmy sie jak woły, skóra spalona, rece popękane od ziemi !
Nie cierpie rękawiczek ;-)
Ale satysfakcja ogromna!😇

2 pola zasiane, popikowane roslinki wsadzone choc slonce ich nie oszczędza, jak już dzieci uśpimy śmigam podlewać z filiżanki(!) delikatnie pod liscmi aby nie popalić!
Heh telefonem se świece kaj pola

Marzy mi sie szklarnia !🏡

Uwielbiam zapach warzyw w środku szklarni!

Wszystko dla Naszych Klientów
Aby swieze warzywa i kwiaty ozdabiały Bazarek!
Wlasnie robię rozczyn z czosnku na ...mszyce zżeraja liscie z moich 3 drzewek 🪲🌱🪴🌿🌻

A tez sobie zrobiłam grzadki podwyższone!

Tak poleciałam z tematem bo sa fest wyżej 😚
Tatko mial taki placiok ( przyczepa bez boków na slome) nie używana 10 lat...
Mówili na złom...

Ale...

Pomyślałam, ze ją reaktywuje i mamy ogrod podwyższony😊

Rosną poziomki na torty bezowe, mięta, kwiaty...

Borowki Dominik Skałka zasadzil do ziemi , dziekuje Iza i Janusz !🥰🥰 za wiedzę i dobre slowo !

Rosnie nam wiele fajnych warzyw i owoców ktore wkrótce będą dostępne w bazarku! 🥰

Gospodarstwo rolne
Mysłowicka 148
Tychy

Kochani !Zamawiacie torty dla Waszych mam z odbiorem w sobote...Przechowujecie tort w lodowce gdzie jest wiele pysznych ...
22/05/2026

Kochani !
Zamawiacie torty dla Waszych mam z odbiorem w sobote...
Przechowujecie tort w lodowce gdzie jest wiele pysznych maszkietow jak np śledzie, wedliny...aż do niedzielnego świętowania...czyli nasz tort po ...24 godzinach w lodowce 🥴

Idę Wam naprzeciw i zrobie Wam tort w dzien Waszego świętowania!
Aby byl najpiekniejszy! najswiezszy !

Kto zamowil na sobote aby świętowac w niedzielę, proszę o zmianę terminu !

A jesli jeszcze nie zamówiłeś a mialbys/labyś ochotę...zapraszamy, wystarczy sms 797155487

Tort bezowy duży 180 zl 15 kawałków
Maly 7 kawałków 90 zl

Adres

Mysłowicka 148
Tychy
43-100

Godziny Otwarcia

Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 13:00

Telefon

+48797155487

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Tyskie Swojskie Produkty - Rolniczy Bazarek umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Tyskie Swojskie Produkty - Rolniczy Bazarek:

Udostępnij

Kategoria