12/05/2026
Dziś pracujemy z koparką w tle 🫣 (frajda dla dzieciaków 😄)
Warunki może nie są komfortowe ale nie ma problemu z dotarciem. Wyłączona jest tylko jedna strona.
Więc jak pogoda Wam nie straszna ☔ zapraszam na zakupy bo warto.
Dziś mam bardzo dużo dostaw wędlin, garmażu, pieczywa, ciast ale też nabiału prosto z Grecji: jogurty, feta, haloumi i włoska burrata 🧀 🇬🇷🇮🇹