30/05/2026
Dawno mnie tu nie było, ale to za sprawą bardzo intensywnego czasu zarówno w foliach jak i na polu. Kocham ten czas!
A tu tylko mały przedsmak co się u nas dzieje 🥒🫑🌶🍓🧅🧄🥕🥔🍅🍒🍆🥚
W tym roku mamy znacznie więcej ogórków i w różnych odmianach, ale nasz polski, niezawodny Śremski bezwzględnie króluje na naszym polu 😉
Mamy tylko cichą nadzieję, że nie będzie powtórki z zeszłego roku, bo z suszą poradzimy sobie, ale z intensywnymi deszczami w fazie kwitnienia już niekoniecznie. Deszcz jest bardzo potrzebny i go wyczekujemy każdego dnia, zwłaszcza w maju/czerwcu gdzie wszystko budzi się do życia i rośnie, zboża, ziemniaki czy kukurydza.
P.S. Zapisy na ogórki oczywiście otwarte 😉
Zdjęcie aktualne naszych ogórków 💓🥒💓