02/04/2026
Tešíme sa nás aj cez veľkonočné sviatky - v sobotu 9-13:00. 🐣🌷 v Esse.
Cukráreň 🍰 pre vás otvoríme zase v utorok👍
Pre všetkých, čo ešte potrebujú dohnať veľkonočnú nádielku.😉
Prajeme vám veselú a požehnanú Veľkú noc!