06/03/2026
Ось і все… Нам залишається лише побажати всім нашим покупцям і кожному з нас: нехай у житті буде більше щасливих поворотів . Нехай ми навчимося краще чути, далі бачити й тонше відчувати. Обирати для близьких людей найкращі думки та почуття, найтепліші слова й обійми , найгідніші події та вчинки. І нехай кожен із нас дбайливо зберігає в серці те, що ніхто й ніколи не зможе забрати — мрію, любов і віру в краще !
Дякуємо всім, хто був частиною цієї історії. Частинка «Келиху» назавжди залишиться у наших серцях ❤️