08/03/2023
Рік тому я приїхала туди, де живу зараз. Тимчасово. На Великдень ми тут пекли паски і роздавали їх українським дітям. Можливо цього року теж щось таке придумаємо.
А тим, хто все ще на наважився спекти паску власноруч, пропоную два своїх перевірених рецепти. Маю цілий майстер-клас, з детальним описом процесів. Відправлю за запитом усім охочим. А ви натомість задонатите на армію, медицину та інші хороші речі. Стільки, скільки будете вважати за потрібне. Щоб наступного Великодня вже точно був мир і всі ми були вдома.
#ВірювЗСУ
#ГероямСлава