08/04/2026
К20 (код: 4077) - справжній досвід, позитивні враження та подяка.
➡️«Запаморочення минуло, печія зникла, почуваюся бадьоро».
🔺У мене було сильне запаморочення, воно пройшло.
🔺Були печія та підвищена кислотність у шлунку, повністю зникли.
🔺Було постійне бажання спати та лежати, теж зникло.
🔺Оживило мене, принесло велику користь.
🔺 Жодних побічних ефектів не відчула.
➡️«У мене випадало волосся, тепер більше не випадає. Втома також минула».
🔺Я постійно відчувала втому, а тепер почуваюся краще.
🔺 Після лікування радіойодом з’являлися набряки в зоні підвушних ділянок, але після використання K20 вони зменшилися.
➡️«У грудях відбулося помітне зменшення "утворення"(шишки)».
🔺 25–30 днів тому в лівій груді було виявлено "утворення".
🔺 Я використовую K20 вже 20 днів і "утворення" значно зменшилося.
🔺Приймаю вранці натщесерце, зниження тиску не відчула.
🔺Раніше вранці прокидалася млявою(без сил), тепер бадьорою.
🔺Також дуже добре вплинуло на мою шкіру.
➡️«Завдяки K20 ранкова втома зникла, я почала займатися пілатесом».
🔺Лише за 3 дні використання я відчула різницю.
🔺Вранці прокидалася втомленою та виснаженою.
🔺Тепер я бадьора та почуваюся набагато краще.
🔺Навіть почала займатися пілатесом.
➡️«У пацієнта з раком легенів 4-ї стадії спостерігалося покращення».
🔺Пацієнт: Мустафа Кая – рак легенів (4 стадія)
🔺Після застосування K20: бадьорість, поліпшення загального стану, підвищення апетиту, більш краще самопочуття
🔺Відгук написано з вдячністю.
➡️«У мого чоловіка зменшилися головні болі».
🔺Зазвичай він не приймав харчових добавок.
🔺Головний біль, що був щодня, тепер з’являється лише 1–2 рази на тиждень.
➡️«У мене пройшли болі в ногах та покращився стан при псоріазі».
🔺Почала використовувати через біль у ногах, дуже допомогло.
🔺Спостерігалося суттєве поліпшення стану при псоріазі.
🔺Я відкладала використання K20. В Анкарі з'явився вірус, який імовірно, спричинений водою.
На жаль, через це, мабуть, і в мене почалися проблеми з кишечником.
Я відразу почала приймати K20 та через короткий час відчула прилив енергії (пройшла 15 тисяч кроків, пів години каталася на велосипеді, зайнялась прибиранням в домі, тобто аж на стільки відчула енергійність). І робота кишечника відразу ж нормалізувалася.
🔺Я давала доньці приймати К20, під пахвою раптово з’явився біль, вона і сама помітила припухлість, а коли я подивилася — там була шишка розміром з горіх, яка сильно боліла.
Я відразу почала давати їй добавки з куркуміном та гриба рейші, які були вдома. Пізніше придбала K20.
До того часу, як прийшов K20, біль уже минув, а протягом 15–20 днів шишка взагалі зникла.
Чесно кажучи, я здивувалася, бо очікувала значно довший процес одужання.
✔ 3 місяці- приймаємо
➡️https://www.facebook.com/fitecogroup.com.ua/
🚚 Доставка: Нова Пошта / Укрпошта
🔸Отримайте зі знижкою від - 20% до 53% + подарунки
📩За консультацією звертайтесь в месенжер або за номером
телефону +380 (95) 475 48 02Viber,Telegram
#бади #дитина #немовля #жінка
#ерсаг #К20 #печія #новини #новинка #онко #рак #онкопротектор #лейкомыя #украъна #0954754802