19/02/2024
Щось я майже завжди за лаштунками)
Мене звати Юлія. І це я з кожним з вас особисто переписуюсь.
Я зовсім не блогер, тому вкрай рідко ви мене можете бачити у сторіз)
Тому просто напишу допис тут, познайомлюсь з вами ще раз, тим паче у нас багато новеньких😉
За декілька років до війни у нас була ферма під Бородянкою, ми займались вирощуванням курки, качки та індика… все було добре, ми робити, те, що подобалось. Я обожнювала всіх своїх клієнтів. Навіть приймала замовлення у пологовому, за декілька годин до родів)))
Але війна трохи все підкорегувала ( м‘яко кажучи…). Але ми не здалися, відновили вирощування птахів та заново почали працювати! Ми не стоїмо на місці) продовжуємо вирощувати пташок та возити смачненьке м‘яско вам. Також розвиваємо наш стріт фуд. Ось він) заходьте у гості на Позняки😉, щоб поїсти смачні бургери, роли з курки/качки та багато іншого) також там стоїть смокер і ми готуємо там щось неперевершене😍 https://www.instagram.com/kyiv.meat.station?igsh=MWlpY2Eybm1zNmxweg== тож, у нас можна замовити сире м‘яско птиці, готову продукцію) і ще зайти та поїсти ну дуже смачні бургери❤️