12/06/2026
🌻😎 Смак літа
⛱ 🍅🍇🍉 Для мене літо має свої особливі смаки та запахи. Це з дитинства. Коли долоні бабусі пахли клубнікою, вишнею та абрикосами. Коли можна було їсти просто з куща або дерева. І не треба було фрукти чи овочі мити спеціальними засобами, щоб уникнути діареї. А зараз треба.
🪟🪟 🍽 Літо у мене починається з миття вікон, бо до паски ніколи не встигаю. З миття посуду, який стояв цілу зиму без використання, а в літку він точно знадобиться. З чистки простору, який буде заповнюватися літніми смаками та запахами.
🌶🌽 Для мене літо – це город і найсмачніші салатики, приправлені оливковою або лляною олією та яблучним оцетом. Це швидкі сніданки з кукурудзяної каші або граноли, бо треба швиденько на город садити та сапати. І їжа, яка готуються сама по собі, бо тобі немає часу.
🍲🍛🫕 У мене навіть є особливе рагу для дачі, в яке кидаєш все, що росте на городі по сезону. Але воно має одну таємничку, з якою я поділюсь з вами. Основу такого рагу складає нут, який вночі замочується, під час сніданку вариться, вдень морозиться у морозильці, а увечері стає найсмачнішим та найситнішим рагу у світі.
🍮🫖 А ще у мене є літня традиція о 17:00 – пити гречишний чай. З гречаними, рисовими або мультизерновими хлібцями, змащеними пастою з фундуку, або арахісу, або з мигдалю та фісташок. Тоненький прошарок пасти, а сили вистачає до вечора. А в особливі дні, коли тебе наповнює щастя і хочеться ще більше цього неймовірного ресурсу, я відкриваю набори вишуканих цукерок з натуральних фруктів. І саме тоді розумієш, що життя вдалося, все добре попри усі негаразди.